Zakázková výroba

Kromě vlastní tvorby pod značkou SKOBA, pracujeme rádi také na zakázku. Mezi naše klienty patří např. International Visegrad Fund, Junák — český skaut a Národní galerie v Praze. Pokud máte zájem o výrobu zakázkových diářů, zápisníků či skicáků, neváhejte nás kontaktovat! Naše dílna je chráněná, proto jsme schopni veškeré práce poskytnout v rámci náhradního plnění.

Doporučení od našich klientů

„Zápisníky Visegrádského fondu jsou naším již tradičním propagačním dárkem. SKOBA nám navrhla a ručně vyrobila náš zatím nejlepší kousek, po kterém je dodnes poptávka. Určitě se vrátíme. Děkujeme! Köszönjük! Dziękujemy! Ďakujeme!“

Jiří Sýkora, International Visegrad Fund

„Na knihařskou dílnu SKOBA jsme se obrátili s nezvyklou zakázkou individuálně pojatých zápisníků z originálních čísel časopisu Junák. Velmi nás potěšila jak svým kreativním přístupem, který vtiskl každému z cca 200 zápisníků nezaměnitelnou podobu, tak kvalitou zpracování od celkového sesazení po jednotlivé detaily.“

Roman Šantora, Junák — Tiskové a distribuční centrum


Národní galerie v praze

Limitovaná edice skicáků a zápisníků k 220. výročí založení (vyrobené ze starých výtvarných plakátů vydaných Národní galerií)

SKOBA_zakazkova_vyroba_NG

junák — český skaut

Limitovaná edice kapesních zápisníků z autentických dobových časopisů Skaut-Junák

SKOBA_zakazkova_vyroba_Skaut

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení